Субота, 20.04.2024, 19:08
«  Вересень 2012  »

Головна » 2012 » Вересень » 13 » У бібліотеці відбувся аналіз передвиборчих програм кандидатів у депутати
У бібліотеці відбувся аналіз передвиборчих програм кандидатів у депутати
Північний Вектор повідомляє, що у приміщенні Корюківскької районної бібліотеки відбулася  презентація та обговорення аналізу  передвиборчих програм  кандидатів-мажоритарників, які  балотуються в 207 виборчому окрузі на Чернігівщині.
Під час заходу було представлено  результати порівняльного аналізу передвиборчих програм всіх  кандидатів – мажоритарників 207 виборчого округу, а також  результати опитування громадської думки виборців на Сіверщині (на сайті матеріали чи посилання на них відсутні. ПШ).
Відповідний аналіз був  проведений  Чернігівською громадською організацією «Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень»  на основі офіційних передвиборчих програм партій та кандидатів.
За результатами за результатами опитування громадської думки жителів виборчого округу №207, двома найбільш актуальними для мешканців округу проблемами є ремонт та будівництво доріг (51,0% від загальної кількості опитаних) та відсутність робочих місць (30,8%). Крім того, 10,8% вказали на наявність проблеми із доступністю медичного обслуговування, ще 10,0% скаржаться на низький рівень заробітних плат та пенсій.
Що стосується аналізу передвиборчих програм, то за оцінками громадських експертів (пізвища не наводяться. ПШ) у передвиборчих програмах кандидатів переважно домінують констатація проблем та перелік заходів, які вони вважають за потрібне вжити.
Найбільш високопрофесійною оцінили експерти програму кандидата від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» – Сергія Журмана. Його програма як найповніше відображає проблематику 207 округу. Що говорить, перш за все, про обізнаність кандидата, як місцевого жителя, в проблемах регіону.

Переглядів: 439 | Додав: Petrosem | Теги: аналіз, вибори, програм кандидатів у депутатів, Полісся, Чернігівщина, Експерт, 2012 | Рейтинг: 0.0/0