П`ятниця, 19.04.2024, 21:59
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 15 » Новини листопада 2014
Новини листопада 2014

Зустріч-консультація: «Елегантна Європа чи практична Америка: куди поїхати навчатися на МВА?»

Цікавить навчання у бізнес-школах Америки? Хочете вступити до Європейського ВНЗ на магістратуру? Чули про першокласне навчання за кордоном і вирішили це перевірити? Запрошуємо 25 листопада на зустріч із випусниками найкращих бізнес-шкіл та університeтів. Очікуємо на випускників з таких шкіл, як Kellogg, INSEAD, Manchester, Cornell, IE.
Де: офіс MBA Strategy, Київ, вул.Богдана Хмельницького 32, офіс 3. Реєстраціяhttp://goo.gl/GMycZK

18 жовтня 2014 року в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась зустріч з вимушено переміщеними особами з міст Сімферополя (АРК) та  Луганська, Донецької області.
     Тема зустрічі була дуже багатогранною. В теплій, невимушеній обстановці присутні поділились спогадами про пережите, обговорили актуальні питання прав вимушених переселенців, їх соціальні та побутові проблеми. Присутні обмінялись досвідом, як швидко і якісно отримати адміністративні послуги від органів ... Читати далі »

16 жовтня 2014 року до Вінницького регіонального тренінгового центру завітали представник USAID, що займається питаннями технологій та електронного врядування Тім Дюбель та аташе з питань культури Посольства США в Україні Шері Бистрянські. У рамках проекту “Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування” тут проводяься  тренінги для бібліотекарів, вчителів, студентів, представників громадських організацій та державних службовців. Бібліотечний блог – Е-урядування на Вінниччині.

У Виноградівській центральній бібліотеці та читальні Нового Села презентували роботу Громадських інформаційних центрів. Повідомив Голос Карпат.

Категорія: Бібліотеки України | Переглядів: 407 | Додав: Petrosem | Теги: україна, цікаво, зручно, бібліотечні новини | Рейтинг: 0.0/0