Середа, 24.04.2024, 18:18
«  Листопад 2011  »

Головна » 2011 » Листопад » 18 » Тестовий доступ до інформаційно-аналітичних продуктів компанії Euromonitor International
З 14 листопада по 16 грудня 2011 року Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського, Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника та 8 інститутам НАН України надається тестовий доступ до інформаційно-аналітичних продуктів компанії Euromonitor International з економіки, демографії та суміжних питань.
Euromonitor International – світовий лідер в області глобальної стратегічної інформації і аналітичних досліджень по окремих галузях, країнах і споживачах.

Passport – перевірена часом дослідницька база даних Euromonitor Internationa, неперевершена в своїх можливостях і точності. Вона і прийнята як стандарт галузі.
Методологія досліджень Euromonitor Internationa надає дані що дозволяють глибоко проаналізувати контекст ринку, конкурентів і побачити майбутні тенденції – те, що необхідне Вашій організації для ухвалення стратегічних рішень.
Passport надає інтегрований доступ до міжнародно порівнянних статистичних даних, детальних звітів і актуальних коментарів експертів. Система охоплює широкий спектр інформації, зберігаючи подробицю аналізу по кожній галузі або країні.

Органи державного управління покладаються на картину світового експорту, торгівлі і інвестування, що надається компанією. Вона презентує дослідження, що мають найважливіше значення для успіху на глобальному рівні.

Переглядів: 455 | Додав: Petrosem | Теги: Euromonitor International, інформаційно-аналітичні, демографія, економіка, статис, база даних, Національна бібліотека України імен | Рейтинг: 0.0/0